Galeria

 

DAWNIEJ

 

kliknij aby powiększyć

 

OBECNIE

Budynek przedszkola jest obiektem 2-piętrowym, wolnostojącym. Przedszkole zapewnia opiekę i wspomaga rozwój dziecka w przyjaznym, bezpiecznym i zdrowym środowisku.

    kliknij aby powiększyć                        kliknij aby powiększyć

Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci posiadamy videodomofon z przyciskami do każdej grupy oraz do kuchni, kancelarii dyrektora, intandentki oraz kamery przy drzwiach głównych rejestrujące osoby przychodzące i wychodzące z budynku przedszkola.


PARTER: 
Każdy oddział ma własną szatnię, jak również tablice informacyjne dla rodziców, na których prezentujemy wykonane przez dzieci prace plastyczne, beiżące informacje, ogłoszenia, tematykę i zadania na dany miesiąc. Na parterze znajduje się jeszce pralnia, toalety, pokój nauczycielski, kuchnia, pokój intendentki, magazyny.

      kliknij aby powiększyć                    kliknij aby powiększyć

 


 

PIERWSZE PIĘTRO:
Jadalnia dla 3-latków, sala zabaw z jadalnią dla 4-latków, łazienka i toaleta dla dzieci, kuchnia, kancelaria.

        kliknij aby powiększyć  kliknij aby powiększyć  kliknij aby powiększyć

 


 DRUGIE PIĘTRO:

Dwie sale zabaw dla 5-cio i 6-ciolatków, dwie jadalnie, łazienka i toaleta dla dzieci, archiwum, księgowość, kadry oraz gabinet terapeutyczny.

 


 

 PLAC ZABAW:

Posiadamy piękny plac zabaw wyposażony w rózny sprzęt do zabaw ogrodowych i ruchowych m.in. zjeżdzalnia, piaskownica, huśtawki, stoliki, domki, ławeczki itp. Cały teren jest ogrodzony i zamknięty dla bezpieczeństwa powierzonych nam dzieci.


 WARUNKI ŻYWIENIOWE:

Stosujemy żywność wysokiej jakości. Uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci i szanujemy ich apetyt. Personel przedszkola zwraca szczególną uwagę na estetykę spożywania posiłków, sposób ich podawania i naukę zachowania się dzieci przy stole.