Wszystkie nowości

grupa:Duszki

Konkurs plastyczny "Mali przyjaciele przyrody" - etap miejski dla przedszkoli z miasta Opola został rozstrzygnięty. Laureatkami konkursu zostały Weronika Nahorna i Hania Sandłak z Przedszkola Publicznego Nr 54. Wreczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas Gali Opolskich Ogrodów Talentów 3.06.2019r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w Parku Nadodrzańskim. Gratulujemy laureatom! Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplom za udział, a nauczyciele - podziękowania. 

...
grupa:Duszki

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI Z PLACÓWEK PRZEDSZKOLNYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 W OPOLU - WRÓBLINIE
„MALI PRZYJACIELE PRZYRODY”

Na konkurs wpłynęło 57 prac plastycznych z 28 placówek przedszkolnych.  W dniu 10.05.2019r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury brało pod  uwagę:

  • interpretację tematu,
  • samodzielność wykonania,
  • pomysłowość i estetykę wykonania pracy.

LAUREACI KONK...

grupa:Przedszkole Publiczne 8

W sytuacji braku porozumienia w sprawie odwołania strajku, dnia 8 kwietnia przedszkole zapewni opiekę oraz wyżywienie dla dzieci, których rodzice zgłosili taką potrzebę. W przypadku wystąpienia nagłej, trudnej sytuacji związanej z zapewnieniem opieki dla pozostałych dzieci, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 534 667 656.

 

Brygida Starba

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 w Opolu.

 

...
grupa:Przedszkole Publiczne 8

Informacja dla rodziców/opiekunów

W związku z planowaną akcją strajkową pracowników Przedszkola Publicznego nr 8 w terminie od 08.04.2019r. (do odwołania), dyrektor informuje, że nie jest w stanie zapewnić bezpiecznych warunków pobytu dzieci w przedszkolu.

Z uwagi na powyższe istnieją prawne rozwiązania dające Pańs...